Семінар з поліцейського хортингу для військовослужбовців НГУ

Семінар з поліцейського хортингу для військовослужбовців НГУ

shap01

Президент Міжнародної федерації
поліцейського хортингу
полковник запасу Борис Шаповалов

25 — 27 листопада 2015 року в Києві у військовій частині 3030 відбувся науково-практичний семінар «Поліцейський хортинг як сучасна система самозахисту та національний професійно-прикладний вид спорту», який було організовано Національною гвардією України, Поліцейським центром бойових мистецтв «Закон і порядок», Київським відділенням Української секції Міжнародної поліцейської асоціації та Федераціями хортингу та поліцейського хортингу України та Інститутом проблем виховання НАПНУ.

Незважаючи на постійне залучення особового складу Національної гвардії до виконання оперативно-службових завдань, за підтримки Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ та особисто начальника генерал-майора Миколи Миколенка,  у семінарі взяли участь військовослужбовці військових частин Нацгвардії Київського гарнізону, яких планується залучити до проведення занять з військовими правоохоронцями. Завдяки зусиллям командира військової частини 3030 полковника Володимира Шелефоста та його заступника полковника Дмитра Серафіменка семінар було проведено на високому рівні.

  • Семінар з поліцейського хортингу для військовослужбовців НГУ. Президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу полковник запасу Борис Шаповалов демонструє прийоми.
    Семінар з поліцейського хортингу для військовослужбовців НГУ. Президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу полковник запасу Борис Шаповалов демонструє прийоми.

В роботі семінару взяли участь науковці Інституту проблем виховання НАПН України, Фахівці Національної Федерації Хортингу України, які виступили з доповідями, присвяченими науковому забезпечення розвитку поліцейського хортингу.  Поліцейський хортинг є національним професійно-прикладним видом спорту правоохоронців, складається з п’яти розділів, майже у всіх з яких вирішальним чинником перемоги є техніка самозахисту. Міжнародна федерація поліцейського хортингу створена у березні 2015 року і за короткий період часу проведено науково-практичні семінари, круглі столи, майстер-класи. Були розроблені правила, призначені представники у регіонах.

ngu.gov.ua

Добавить комментарий

Close Menu