Багаторазовий чемпіон світу, професор кафедри вогневої та фізичної підготовки Академії управління МВС, вкотре підкорив світовий татамі

shapovalov_boris
21–27 червня 2010 року у м. Александрополісі (Греція) відбувся чемпіонат світу з кікбоксінгу (версія WPKA), у якому взяли участь 700 спортсменів із 50 країн світу. Це був перший чемпіонат світу із самозахисту (селф-дефенс), організатором якого стала Міжнародна організація самозахисту (ISDO). Залишаючись розділом кікбоксінгу WPKA, самозахист поступово стає самостійним видом спорту.

В розділі селф-дефенс другий рік поспіль чемпіоном світу став професор кафедри вогневої та фізичної підготовки Академії управління МВС полковник міліції Шаповалов Борис Борисович.

Крім того, Борис Борисович у Греції взяв участь у інших спортивних заходах. 26 червня на спортивному святі разом із членами Національної збірної України з кікбоксінгу він виступив із демонстрацією своїх авторських прийомів самозахисту.
27 червня проведено конференцію Всесвітньої пан-аматорської асоціації кікбоксінгу, на якому всі делегати підтримали рішення про проведення чемпіонату світу з кікбоксінгу 2011 р. в м. Києві.
Відразу після повернення на Батьківщину на засіданні ректорату Академії управління МВС ректор генерал-майор міліції Фатхутдінов В. Г. урочисто привітав чемпіона світу, окремо відмітивши вагомий внесок спортсмена в розвиток кафедри вогневої та фізичної підготовки Академії.

Професор кафедри, кандидат психологічних наук, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксінгу, багаторазовий чемпіон світу та Європи в розділі самозахисту без зброї полковник міліції Борис Шаповалов, крім постійної участі в чемпіонатах, змаганнях, практичних семінарах та інших спортивних заходах, активно займається науковою роботою, зокрема у співавторстві з Українським союзом кікбоксінгу підготував Правила змагань з кікбоксінгу WPKA, які ввійшли до Єдиної спортивної класифікації України.
Високий професійний рівень персоналу кафедри забезпечує співпрацю Академії з Національними федераціями рукопашного бою й самбо, Українським союзом кікбоксінгу, Аматорською федерацією футболу України, спорідненими кафедрами вищих навчальних закладів системи МВС України та Міністерства освіти і науки України. Це дає змогу проводити апробацію нових методик із подальшим включенням їх до процесу навчання, організації секційної та спортивно-масової роботи, яка набуває дедалі більшого розвитку.

Академія управління МВС

Відео 

Добавить комментарий

Close Menu